WellU

WellU - tento název v sobě ukrývá několik významů. Skrývá se v něm e-business založený na nových technologiích, internetu a inovaci. Jde o moderní interaktivní obchodní platformu. Posláním je dodávat kvalitní výrobky vlastních značek a všeobecně známé kosmetické přípravky a výrobky pro každodenní použití za výhodné ceny. Obchodním partnerům nabízí Well U vysoké provize za to, že doporučí systém dalším lidem.

Jak začít podnikat s WellU?

Švýcarsko-polská firma se vydala  cestou spolupráce s mnoha světovými odborníky, díky kterým jsou kolagenové výrobky podpořené nejnovějšími vědeckými výzkumy,  stejnými a konkurence schopnými  cenami v rámci celé  EU, kvalitními službami. Obchodníci  uvítají možnost  globálního  sponzorování, mezinárodní marketingovou politiku a spojení Polské firmy se zahraničním kapitálem.

Velkoobchodní spolupráce vhodná pro eshopy, kosmetické salóny, welness centra, dermatology, plastické chirurgie i drobné prodejce.

Obchodní partneři po registraci, musí splnit první nákup v hodnotě 50 bodů (cca 2.200 Kč) + uhradit členský poplatek ve výši 249,- Kč. Tato podmínka se opakuje každý rok. Po celou dobu členství nakupujete za velkoobchodní ceny.

ON-LINE REGISTRACE do systému WellU

! Nezapomeňte zaškrtnout, že chcete obchodní účet !